Wiedźmin 3: Dziki Gon w 60 fps na Nintendo Switch. CD Projekt RED pozwala modyfikować rozgrywkę

Niewielu wierzyło w satysfakcjonującą rozgrywkę w Wiedźminie 3: Dziki Gon na Nintendo Switch, ale Saber Interactive wykonało kawał porządnej roboty. Tytuł jest grywalny w 30 klatkach na sekundę, choć jak się okazuje – konsola Nintendo może odpalić przygodę Geralta w 60 fpsach.

0

Znalezione obrazy dla zapytania Wiedźmin 3: Dziki Gon w 60 fps na Nintendo Switch. CD Projekt RED pozwala modyfikować rozgrywkę

Od tego tygodnia kolejni gracze zatapiają się w przygodzie stworzonej przez CD Projekt RED. Wiedźmin 3: Dziki Gon jest w końcu dostępny na Nintendo Switchu, a jeszcze kilka miesięcy temu posiadacze japońskiej konsoli tylko marzyli o dostępie do trzech historii Geralta.

Port został opracowany przez Saber Interactive – w wielu miejscach musiało dojść do zmniejszenia jakości oprawy, by móc zapewnić satysfakcjonującą rozgrywkę w 30 klatkach na sekundę. Twórcy wpadli na interesujący pomysł i pozwolili w ustawieniach zmienić kilka elementów związanych z postprodukcją – gracze mogą wyłączyć blur, zmniejszyć jakość wody lub po prostu wyłączyć efekty pod wodą. Opcji jest kilka, a przy ich użyciu Modern Vintage Gamer dokonał ciekawego odkrycia.

YouTuber zmniejszył jakość oprawy, wyłączyć dynamiczną rozdzielczość, a następnie zajął się podkręceniem konsoli, by w ostateczności móc zagrać w Wiedźmina 3: Dziki Gon na Nintendo Switchu w 60 fpsach. Produkcja CD Projekt RED w tej sytuacji wygląda jeszcze gorzej, a spadki płynności są wyraźne, ale jest to interesująca prezentacja.

 

Źródło YT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że jesteś w porządku z tym, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej