Polecane Zestawy Komputerowe – Październik 2019

0

Ważna sprawa – obudowy. W zestawach nie są one uwzględnione. Dlaczego zapytacie? Z obudowami jest jak z klawiaturą i myszką. Każdemu spodoba się inna – jeden woli z oknem, drugi bez. Jeden chciałby z kontrolerem obrotów wentylatorów, a drugi z czytnikiem kart SD. Jeden woli bardziej elegancką a inny typowo gamingową. I właśnie dlatego zdecydowaliśmy się nie dodawać obudów do zestawów. Nie myślcie jednak, że zostawimy Was na lodzie. Na końcu poradnika znajdziecie kilka propozycji obudów, w cenach odpowiadających zestawom.

P.S. Napędy płyt również poszły w odstawkę.

W komentarzach dajcie znać co sądzicie o tym dziale który powstał na informatykit.pl i jakie komputery chcielibyście zobaczyć w przyszłości.

Każdy zestaw można modyfikować – po prostu napisz komentarz z prośbą o zmianę i swoje oczekiwania co do ceny i zastosowań.

Tyle słowem wstępu, więc przejdźmy do części właściwej!

W tym miesiącu z działu ZESTAWY KOMPUTEROWE  zostały przygotowane zestawy dla użytkownika mniej wymagającego jak i dla użytkownika wymagającego.

Segmenty cenowe jakie przedstawimy to:

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że jesteś w porządku z tym, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej