Nintendo Switch otrzyma zakrzywione kontrolery? Ten patent na to wskazuje

Do sieci trafił patent, który przedstawia nietypowe, zakrzywione kontrolery JoyCon dla konsoli Nintendo Switch.

0

Nintendo znane jest z nieszablonowych rozwiązań i wyjątkowych kontrolerów. Wystarczy wspomnieć chociażby o kartonowych zestawach Labo i dziwnym gadżecie, którego pierwszy teaser trafił do sieci kilka dni temu. Wygląda na to, że to jeszcze nie koniec nietypowych akcesoriów do Switcha, bo w sieci pojawiły się grafiki, które prezentują… zakrzywione kontrolery JoyCon.

Poniższe szkice pojawiły się na japońskiej stronie z patentami. Widoczne na nich kontrolery JoyCon również wsuwane są w konsolę, ale są przy tym zgięte w górnej części. Można przypuszczać, że takie rozwiązanie ma na celu uczynienie sprzętu bardziej ergonomicznym, szczególnie dla osób o większych dłoniach.

Nintendo Switch - patent

Nintendo Switch - patent
Nintendo Switch - patent
Nintendo Switch - patent
Nintendo Switch - patent
Pojawienie się w sieci tego patentu nie jest gwarantem tego, że Nintendo rzeczywiście zamierza wprowadzić taki produkt na rynek. Trzeba jednak przyznać, że wprowadzenie alternatywnych kontrolerów JoyCon mogłoby być naprawdę dobrym ruchem, szczególnie biorąc pod uwagę związane z nimi problemy, takie jak “dryfowanie” gałek analogowych.
Źródło naekranie

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że jesteś w porządku z tym, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej