ASUS ROG Chakram – Myszka z programowalnym joystickiem

W pełni naładowana myszka ma pozwalać na 100 godzin zabawy. Funkcja szybkiego ładowania ma umożliwić 12 godzin gry po 15 minutach ładowania.

0

Chociaż niemieckie tragi Gamescom jak sama nazwa wskazuje skupione są na rynku gier komputerowych i konsolowych, to nie brakuje tam przedstawicieli największych producentów sprzętu dla graczy. W ostatnich dniach mowa już była o monitorach, laptopach czy kartach do przechwytywania obrazu, a teraz pora na myszkę komputerową. ASUS pokazał w Kolonii bezprzewodowy model ROG Chakram, który zaskakuje obecnością programowalnego joysticka, opcją szybkiego ładowania i wysoką możliwością personalizacji skorupy urządzenia. Nie zabrakło oczywiście również delikatnego, kolorowego podświetlenia ledowego. Czy mowa o produkcie idealnym dla fanów symulatorów lotu?

ASUS ROG Chakram - Myszka z programowalnym joystickiem [1]

ASUS ROG Chakram to bezprzewodowa mysz optyczna, która łączy się z komputerem po Bluetooth, przez radio 2,4 GHz lub po kablu USB typu C. W środku znajdziemy bliżej nieokreślony sensor dysponujący rozdzielczością 16 000 DPI, prędkością maksymalną 400 IPS oraz taktowaniem odbiornika 1000 Hz, przełączniki zaś to produkt firmy Omron. Najciekawszy jest jednak joystick znajdujący się na lewym boku myszki, który może pracować w trybie analogowym lub cyfrowym. Z możliwością zbindowania pod niego określonych komend oraz wymiany gumowego grzybka według uznania na dłuższy lub krótszy.

ASUS ROG Chakram - Myszka z programowalnym joystickiem [2]

W pełni naładowana myszka ASUS ROG Chakram ma pozwalać na 100 godzin zabawy. Urządzenie można ładować poprzez dołączony kabel USB typu C lub bezprzewodowo, ładowarką Qi. Funkcja szybkiego ładowania ma pozwolić na 12 godzin gry po zaledwie 15 minutach ładowania. Producent nie zdradził jednak jak obecne z przodu podświetlenie RGB LED wpływa na czas pracy na jednym ładowaniu. Nie znamy również jeszcze dokładnych wymiarów, wagi oraz sugerowanej ceny najnowszej tajwańskiej myszy.

ASUS ROG Chakram - Myszka z programowalnym joystickiem [3]

Źródło ASUS Geeknetic

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że jesteś w porządku z tym, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej